Help us make food transparency the norm!

As a non-profit organization, we depend on your donations to continue informing consumers around the world about what they eat.

The food revolution starts with you!

Podaruj
close
arrow_upward

Burger roślinny - Vemondo - 170 g

Burger roślinny - Vemondo - 170 g

Strona tego produktu jest niekompletna. Pomóż ją rozwinąć przez edycję i dodawanie więcej informacji z dostępnych fotografii lub wykonanych aplikacją na Android lub iPhone/iPad. Dziękuję! ×

Kod kreskowy: 4056489358527 (EAN / EAN-13)

Ilość: 170 g

Marki: Vemondo, Lidl

Kategorie: Żywność i napoje na bazie roślin, Alternatywy mięsa, Wegetariańskie kotlety, Kotlety wegańskie

Etykiety, certyfikaty, nagrody: Bez konserwantów, Source of proteins, Wysoka zawartość białka, Bez barwników, Bez soi

Sklepy: Lidl

Kraje sprzedaży: Niemcy, Polska

Dopasowane do Twoich preferencji

Zdrowie

Składniki

  • icon

    17 składników


    Woda, 17 % nasiona słonecznika, teksturowane białko pszenne (białko pszenne, mąka pszenna), olej rzepakowy, gluten pszenny, mąka amarantusowa, teksturowane białko grochu (białko z grochu, mąka z grochu), ekstrakt z cebuli, ekstrakty drożdżowe, suszony czosnek, suszona cebula, sól, pieprz czarny mielony.
    Alergeny: Gluten
    Ślady: Seler, Gorczyca

Przetwórstwo żywności

  • icon

    Ultra-przetworzona żywność


    Elementy wskazujące, że produkt znajduje się w grupie 4 - Żywność wysoko przetworzona:

    • Składnik: Gluten

    Produkty spożywcze dzielą się na 4 grupy według stopnia przetworzenia:

    1. Żywność nieprzetworzona lub minimalnie przetworzona
    2. Przetworzone składniki kulinarne
    3. Żywność przetworzona
    4. Ultra-przetworzona żywność

    Określenie grupy opiera się na kategorii produktu i zawartych w nim składnikach.

    Dowiedz się więcej o klasyfikacji NOVA

Analiza składników

  • icon

    Wegańskie


    Nie wykryto żadnych składników niewegańskich
Analiza opiera się wyłącznie na wymienionych składnikach i nie uwzględnia metod przetwarzania.
  • icon

    Szczegóły analizy składników


    : Water, Sunflower Seeds 17%, Textured Wheat Protein (Wheat Protein, Wheat Flour), Canola Oil, Wheat Gluten, Amaranth Flour, Textured Pea Protein (Pea Protein, Pea Flour), Onion Extract, Yeast Extracts, Dried Garlic, dried onion, salt, black pepper
    1. Water -> en:water - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 17 - percent_max: 83
    2. Sunflower Seeds -> en:sunflower-seed - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 17 - percent: 17 - percent_max: 17
    3. Textured Wheat Protein -> en:textured-wheat-protein - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 17
      1. Wheat Protein -> en:wheat-protein - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 17
      2. Wheat Flour -> en:wheat-flour - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 8.5
    4. Canola Oil -> en:canola-oil - vegan: yes - vegetarian: yes - from_palm_oil: no - percent_min: 0 - percent_max: 17
    5. Wheat Gluten -> en:wheat-gluten - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 17
    6. Amaranth Flour -> en:amaranth-flour - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 16.5
    7. Textured Pea Protein -> en:textured-pea-protein - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 13.2
      1. Pea Protein -> en:pea-protein - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 13.2
      2. Pea Flour -> en:pea-flour - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 6.6
    8. Onion Extract -> en:onion-extract - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 11
    9. Yeast Extracts -> en:yeast-extract - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 9.42857142857143
    10. Dried Garlic -> en:dried-garlic - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 8.25
    11. dried onion -> en:dehydrated-onion - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 7.33333333333333
    12. salt -> en:salt - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 1.28
    13. black pepper -> en:black-pepper - vegan: yes - vegetarian: yes - percent_min: 0 - percent_max: 1.28

Odżywianie

  • icon

    Średnia jakość odżywcza


    ⚠️ Uwaga: ilość owoców, warzyw i orzechów nie jest podana na etykiecie, została oszacowana z listy składników: 9

    Produkt ten nie jest uważany za napój przy obliczaniu Nutri-Score.

    Pozytywne punkty: 2

    • Proteiny: 5 / 5 (wartość: 26.1, wartość zaokrąglona: 26.1)
    • Błonnik: 2 / 5 (wartość: 2.7, wartość zaokrąglona: 2.7)
    • Owoce, warzywa, orzechy i olej rzepakowy/olej z orzechów włoskich/oliwa z oliwek: 0 / 5 (wartość: 9.875, wartość zaokrąglona: 9.9)

    Punkty ujemne: 11

    • Energia: 4 / 10 (wartość: 1443, wartość zaokrąglona: 1443)
    • Cukry: 0 / 10 (wartość: 3.4, wartość zaokrąglona: 3.4)
    • Tłuszcz nasycony: 2 / 10 (wartość: 2.1, wartość zaokrąglona: 2.1)
    • Sód: 5 / 10 (wartość: 512, wartość zaokrąglona: 512)

    Punkty za białka nie są wliczane, ponieważ negatywnych punktów jest 11 lub więcej.

    Ocena wartości odżywczej: (11 - 2)

    Nutri-Score:

  • icon

    Wartości odżywcze


    Wartości odżywcze Sprzedawany jako
    do 100 g / 100 ml
    Sprzedawany jako
    na porcję (85 g)
    W porównaniu z: Kotlety wegańskie
    Wartość energetyczna 1443 kj
    (346 kcal)
    1230 kj
    (294 kcal)
    +40%
    Tłuszcz 22,4 g 19 g +81%
    Kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g 1,79 g +19%
    Węglowodany 8,8 g 7,48 g -29%
    Cukry 3,4 g 2,89 g +49%
    Błonnik 2,7 g 2,3 g -38%
    Białko 26,1 g 22,2 g +65%
    Sól 1,28 g 1,09 g -21%
    Owoce ‚ warzywa ‚ orzechy i rzepak ‚ orzech orzechowy i oliwek (ocena analizy listy składników) 9,875 % 9,875 %
Wielkość porcji: 85 g

Oddziaływanie na środowisko

Ślad węglowy

Opakowania

Transport

Źródła danych

Produkt został dodany dnia przez foodvisor
Ostania zmiana strony produktu na przez arc2.
Stronę produktu również edytuje roboto-app, smoothie-app.

Jeśli dane są niepełne lub błędne, można uzupełnić lub poprawić je przez edycję strony.